TOP17 soodsat ärikingitust väikesele eelarvele

Kui inimene saab kingi, avaldab see talle muljet positiivselt, negatiivselt või jätab neutraalseks Lihtsamini öeldes – talle kas meeldib kink, ei meeldi või ta võtab kinki kui „küll kasutust leiab“. Usun et kõik tahaks leida firma esindamiseks meeneid, mille üle saaja on siiralt tänulik. Õigesti valitud ärikingid võimaldavad töötajatele näidata, et neid hinnatakse, klientidele pakkuda seda natukest lisa, mis neile Sinu ettevõttest kordumatu mulje jätab ning toetada ärisuhet partneritega.

Kuidas valida firmameenet, kui ette on antud eelarve?

Tõenäoliselt paljud, kui mitte enamik siia lehele sattunutest on kokku puutunud koleda sõnaga, milleks on „eelarve“. Eriti kui see sõna, mida me rohkem enam ei nimeta, kaasneb ülesandega leida ettevõtte töötajate või äripartnerite tarbeks firmameened. Kahtlemata tekivad küsimused, kui palju peaks kulutama või kui palju on ühe firmakingi eest mõttekas üldse maksta. Milliseid kingitusi ma niimoodi üldse leian ja kas ma saan kõik oma vajadused selle summaga kaetud.

Firmakingituste valimine on oma olemuselt raske ülesanne – on ju erinevatel teenusepakkujatel valikus sadu ja tuhandeid erinevaid tooteid, millede seas peaks suutma orienteeruda ning sobivaimad valida. Keerulisemaks teeb selle protsessi veel ka asjaolu, et tihti käsitletakse meenete hindu nagu nad oleks maailma suurim saladus, mida sosistades avaldatakse vaid neile, kes päringu saadavad. See aga omakorda tähendab tundide ja tundide kaupa reklaamkingifirmade kodulehtede ja kataloogide läbi sirvimist ning päringute saatmist.

Tegime firmakinkide valiku kiireks ja mugavaks

Meie Kapasores tahame, et firmakinkide valimine oleks lihtne, kiire ja mugav protsess. Ja sel korral ulatame abikäe just neile, kel on vaja opereerida konkreetsema eelarve piires või leida soodsamaid firmameeneid. Just nii – siin lehel on kohe näha ka miinimumkogus ja toodete hinnad.

Tegime oma kataloogidest eelselekteerimise ära hinna järgi ning altpoolt leiad nüüd firmakinke hinnaga kuni 5 eurot, kuni 10 eurot ja kuni 15 eurot. Nende seast leiab nii traditsioonilisemaid ja alati populaarseid kingitusi nagu pastakad, kohvitassid ja t-särgid/polod, kui ka leidlikumaid ja vahvamaid tooteid nagu termospudelid, kõlarid ja akupangad. Midagi igaühele!

Kui tahad kellelegi eriti muljet avaldada...

Kapasore pakub väga laia valikut tooteid, mida saab edukalt kasutada reklaamkinkide ning firmameenetena. Valiku lahendaid kingitusi leiab siit: TOP 10 ägedaimat reklaamkingitust, mis teevad sind kingisaajate silmis unustamatuks. Muide, ka sellel lehel oleme toodete hinnad ja miinimumkogused avaldanud. Sest kellel ikka on vaja aega raisata sellele, et alustuseks üldse hindu küsima hakata. Näed midagi meelepärast? Helista meile või tee päring otse kodulehelt soovitud tootele.

Firmakingid kuni 5 eurot

APOYA Nutitelefoni alus

al. 2,69€/tk + KM Miinimumkogus: 50tk

Titox Pizza lõikur

al. 4,15€/tk + KM Miinimumkogus: 50tk

BooSip Bambusest joogikõrred

al. 2,75€/tk + KM Miinimumkogus: 50tk

SONORA PLUS Märkmik

al. 4,65€/tk + KM Miinimumkogus: 50tk

Despil RPET Nutikindad

al. 2,69€/tk + KM Miinimumkogus: 50tk

Firmakingid kuni 10 eurot

BATUMI Klaaspudel

al. 9,45€/tk + KM Miinimumkogus: 50tk

SAVANNA Roostevabast terasest toidukarp

al. 8,55€/tk + KM Miinimumkogus: 50tk

POWERFLAT Akupank

al. 6,95€/tk + KM Miinimumkogus: 50tk

Tulman Spordipudel

al. 9,35€/tk + KM Miinimumkogus: 30

Firmakingid kuni 15 eurot

QUAVER Kõrvaklapid

al. 13,75€/tk + KM Miinimumkogus: 30tk

RalooCharge Juhtmevaba laadija

al. 12,39€/tk + KM Miinimumkogus: 30tk

Fliistekk DAVOS

al. 11.69€/tk + KM Miinimumkogus: 30tk

Premium Vildist Poekott

al. 10.33€/tk + KM Miinimumkogus: 30tk

Firmakingid kuni 20 eurot

FASTOP Elektriline veinpudeli avaja

al. 16,29€/tk + KM Miinimumkogus: 30tk

Royal Vihmavari

al. 16,39€/tk + KM Miinimumkogus: 30tk

Lunem Bluetooth Kõlar

al. 19,69€/tk + KM Miinimumkogus: 30tk