TOP17 soodsat ärikingitust väikesele eelarvele

Kui inimene saab kingi, avaldab see talle muljet positiivselt, negatiivselt või jätab neutraalseks Lihtsamini öeldes – talle kas meeldib kink, ei meeldi või ta võtab kinki kui „küll kasutust leiab“. Usun et kõik tahaks leida firma esindamiseks meeneid, mille üle saaja on siiralt tänulik. Õigesti valitud ärikingid võimaldavad töötajatele näidata, et neid hinnatakse, klientidele pakkuda seda natukest lisa, mis neile Sinu ettevõttest kordumatu mulje jätab ning toetada ärisuhet partneritega.

Kuidas valida firmameenet, kui ette on antud eelarve?

Tõenäoliselt paljud, kui mitte enamik siia lehele sattunutest on kokku puutunud koleda sõnaga, milleks on „eelarve“. Eriti kui see sõna, mida me rohkem enam ei nimeta, kaasneb ülesandega leida ettevõtte töötajate või äripartnerite tarbeks firmameened. Kahtlemata tekivad küsimused, kui palju peaks kulutama või kui palju on ühe firmakingi eest mõttekas üldse maksta. Milliseid kingitusi ma niimoodi üldse leian ja kas ma saan kõik oma vajadused selle summaga kaetud.

Firmakingituste valimine on oma olemuselt raske ülesanne – on ju erinevatel teenusepakkujatel valikus sadu ja tuhandeid erinevaid tooteid, millede seas peaks suutma orienteeruda ning sobivaimad valida. Keerulisemaks teeb selle protsessi veel ka asjaolu, et tihti käsitletakse meenete hindu nagu nad oleks maailma suurim saladus, mida sosistades avaldatakse vaid neile, kes päringu saadavad. See aga omakorda tähendab tundide ja tundide kaupa reklaamkingifirmade kodulehtede ja kataloogide läbi sirvimist ning päringute saatmist.

Tegime firmakinkide valiku kiireks ja mugavaks

Meie Kapasores tahame, et firmakinkide valimine oleks lihtne, kiire ja mugav protsess. Ja sel korral ulatame abikäe just neile, kel on vaja opereerida konkreetsema eelarve piires või leida soodsamaid firmameeneid. Just nii – siin lehel on kohe näha ka miinimumkogus ja toodete hinnad.

Tegime oma kataloogidest eelselekteerimise ära hinna järgi ning altpoolt leiad nüüd firmakinke hinnaga kuni 5 eurot, kuni 10 eurot ja kuni 15 eurot. Nende seast leiab nii traditsioonilisemaid ja alati populaarseid kingitusi nagu pastakad, kohvitassid ja t-särgid/polod, kui ka leidlikumaid ja vahvamaid tooteid nagu termospudelid, kõlarid ja akupangad. Midagi igaühele!

Kui tahad kellelegi eriti muljet avaldada...

Kapasore pakub väga laia valikut tooteid, mida saab edukalt kasutada reklaamkinkide ning firmameenetena. Valiku lahendaid kingitusi leiab siit: TOP 10 ägedaimat reklaamkingitust, mis teevad sind kingisaajate silmis unustamatuks. Muide, ka sellel lehel oleme toodete hinnad ja miinimumkogused avaldanud. Sest kellel ikka on vaja aega raisata sellele, et alustuseks üldse hindu küsima hakata. Näed midagi meelepärast? Helista meile või tee päring otse kodulehelt soovitud tootele.

Firmakingid kuni 5 eurot

MARACAY. Kott recycled puuvill

al. 2.82€/tk Miinimumkogus: 100tk

Pastapliiats KUBOD

al. 0.82€/tk Miinimumkogus: 100tk

CONSTELLATION. 370 ml keraamiline kruus

al. 4.25€/tk Miinimumkogus: 20tk

JASON. Sall

al. 3.20€/tk Miinimumkogus: 50tk

WHARF. 100% puuvill Kott

al. 1.62€/tk Miinimumkogus: 50tk

Märkmik VITAL A5

al. 2.55€ Miinimumkogus: 100tk

Firmakingid kuni 10 eurot

ECUADOR 350. Kaasaskantav tass 350 ml

al. 8.78€/tk Miinimumkogus: 10tk

SHOW. Termospudel 510 ml

al. 9.60€/tk Miinimumkogus: 20tk

TOWN. Spordipudel 740 ml

al. 7.4€/tk Miinimumkogus: 20tk

Firmakingid kuni 17 eurot

Tööriistakomplekt MAD

al. 16.24€/tk Miinimumkogus: 20tk

PIETRO. 500 ml bambusest termostass

al. 11.99€/tk Miinimumkogus: 20tk

MAYER. Kaasaskantav kõlar

al. 14.98€/tk Miinimumkogus: 20tk

LITER. Termospudel 1000 ml

al. 14.29€/tk Miinimumkogus: 20tk