Korduma kippuvad küsimusedKuidas käib toodete tellimine?

Valige sobivad reklaamkingitused välja ja lisage need päringuvormi ning esitage päring. Kui soovite, et teie reklaamkingitustel oleks ka firma sümboolika või soovite pakendamist, lisage ka see info oma päringusse.

Kui oleme teie päringu kätte saanud, koostame teile hinnapakkumise hiljemalt 48h jooksul, mille saadame teile emailiga.


Kas mul on võimalik toote näidistega tutvuda?

Toote näidistega tutvumiseks võtke meiega ühendust. Saadame huvipakkuvad tooteid teile kontorisse või tuleme koos näidistega ise kohale.


Kui kiirelt teete hinnapakkumisi?

Me vastame teile hinnapakkumisega 24 – 48h tunni jooksul, pärast teie päringu saamist, koos eeldatava tarneajaga teie e-maili aadressile.


Kui kiiresti saan tellitud tooted kätte?

Tarneaeg sõltub nii kogusest kui ka teie erisoovidest. Kui teil on vaja tooteid kiiremini kätte saada, siis palun andke teada ja püüame teile vastu tulla.


Kui palju maksab reklaamkingitustele ettevõtte logo lisamine?

Ettevõtte logo lisamine reklaamkingitustele sõltub suuresti tootest, nende kogustest ja tehnoloogiast. Mida suurem on kogus, seda soodsam on ka logo ja sümboolika lisamise hind. Tehnoloogia, millega logo lisada soovite, mõjutab samuti eelarvet, kuna erinevatele materjalid nõuavad vastavat lahendust. Näiteks, mitmevärviliste logode tegemine on üldjuhul kallim kui ühevärvilised logode tegemine. Täpse hinna saamiseks palume meiega ühendust võtta.