TOP 10 ägedaimat reklaamkingitust, mis teevad sind kingisaajate silmis unustamatuks

Reklaamkingitused on ühed keerulised asjad. Ei, mitte neile, kes neid saavad. Vaid neile, kes peavad pead murdma teemal „mida seekord valida“. On see siis kingitus, millega väljendada tunnustust mõnele töötajale tehtud hea töö eest, või meene, mida viia aastalõpu eel oma partnerile – tõeliselt tähenduslike ja unustamatute kingituste leidmine võib olla keeruline.

Firmakingitus on Sinu firma brändisaadik

Firmakingitus ei olegi ilmselt tänapäeval enam päris õige termin. Pigem on tegemist brändisaadikuga. Kohe seletan täpsemalt, mis see tähendab. Turundusmaailmas on brändisaadik isik, kes elab ja hingab teie tooteid või teenuseid. Talle meeldivad need väga ning ta esindab ja soovitab teid meeleldi. Meie laiendame selle aga ka reklaamkinkide maailma – see on tähenduslik ese, mis on valitud välja spetsiaalselt kellegi jaoks, tuletamaks õigel ajal meelde oma firmat innovatiivsel viisi. Seda täiesti sõltumatult aastaajast. Selliselt valitud meened ei jää kapinurka tolmu koguma, vaid neid kasutatakse hea meelega.

Unikaalsed meened, mida kinkida uhkusega ükskõik kellele

Üldiselt oleme pigem edasi liikunud ka ajast, kus partnerile või töötajale pisteti näppu firma logoga pastakas või kruus - täna tahaks ikkagi WOW efektiga rabada. Sest leidlikud ja vahvad meened, millel on Sinu firma bränding peal, võivad palju edukamalt tekitada saajas positiivse sideme Sinu firmaga.

Ja eriti äge on, kui meened on kasutatavad ka firmast väljaspool. Kujuta ette, kui Sinu firma logoga veepudel käib partneriga kaasas igal pool, sest see on lahe ja keskkonnasäästlik. Valides reklaamkingiks midagi, mida inimene võibolla ise ei taipa soetada, aga millest on talle rohkelt kasu, teeb ka Sinu firma saaja silmis eriliseks. Rääkimata sellest, et aitab Sinu brändi tutvustada laiale maailmale.

 

Kapasore OÜ rikkalikust valikust leiab rohkelt ägedaid meeneid ja reklaamkingitusi. Aga protsessi lihtsustamiseks valisime Sinu jaoks välja TOP 10 ägedat reklaamkinki, millega tekitada WOW efekt. Leiad need tutvumiseks siitsamast altpoolt. Kui midagi jäi silma, lisa see päringusse ja suhtleme juba edasi!

Märkmik BATO A6

al. 2.10€/tk Miinimumkogus: 50tk

RPET Tekk KOLI

al. 16€/tk Miinimumkogus: 10tk

Akupank SIMPLE 10000 mAh

al. 22.57€/tk Miinimumkogus: 10tk

PLAYTIME. 4-in-1 mäng set

al. 4.78€/tk Miinimumkogus: 10tk

GLASHOW. Kaasaskantav kõlar mikrofoniga

al. 10.30€/tk Miinimumkogus: 10tk

ECUADOR 350. Kaasaskantav tass 350 ml

al. 8.78€/tk Miinimumkogus: 10tk

TRAVOLTA. Card holder and Võtmehoidja set

al. 7.18€/tk Miinimumkogus: 10tk

Veinikomplekt MERLOT

al. 21.5€/tk Miinimumkogus: 10tk

USB kaabel WEST

al. Miinimumkogus: