Suvepäevad

5 põhjust, miks suvepäevadeks PEAD tellima logoga meened!

Nüüd kus päike taevas juba kõrgema kaarega liigub ja kraadiklaas soojematele temperatuuridele lähemale hiilib, tulevad jututeemadeks järjest tihemini firmade suvepäevad ja meeskonnaüritused. Oleme ju kaks aastat oodanud, et lõpuks saaks julgemalt nina kodukontorist välja pista, kõik firma töötajad taas päriselus kokku tuua ja suvepäevad on selleks absoluutselt parim viis.

Suvepäevade korraldamine ei ole raketiteadus. Aga hoopis keerulisem on pikka aega vaid video vahendusel üksteist näinud inimestes taas ühtse meeskonna tunne tekitada. Siinkohal soovitame kaasata firma logoga meened. Siin on 5 põhjust, miks suvepäevade planeerimise eelarvesse peab lisama rea ka firmameenete jaoks.

 

 

1. Loo mõnus meeskonnatunne!

Mõttega valitud ja kvaliteetsed t-särgid, softshellid või muud tekstiilid loovad üritusele mõnusa meeskonnakuuluvuse tunde. Siinkohal on võtmesõnadeks mõttega valitud ja kvaliteetsed. Vali sellised tekstiilid, mida igaüks saaks peale üritust tavaellu naastes kasutada. Midagi, mis ei ole liiga silmatorkavalt firma graafikaga märgistatud vaid maitsekas ja elegantne. Selliseid rõivaesemeid võidakse kanda ka veel aastaid või aastakümneid hiljem suure uhkusega.

2. Rohkelt positiivseid emotsioone ja naeratusi

Kellele ei meeldiks kingitust saada. Eriti kui see kingitus on midagi ÄGEDAT! Meie kataloogis on sadu ja tuhandeid tooteid, millede seast aitame hea meelega valida sellised meened, mis tekitavad saajas positiivse emotsiooni. Ära jaga lihtsalt kõigile päeva alguses kätte t-särke, mida on kohustus terve aja kanda. Kohustus on motivatsioonitapja. Tee firma logoga tekstiilitootest hoopis vahva üllatus. Moodusta meeskonnad ja tehke aardejaht. Aardejahi esimesse punkti peida ühtsustunnet tekitavad t-särgid (või külma ilma korral midagi soojemat) ja garanteerime, et need pannakse selga palju meelsamini. Ja aardejahi võitjatele paku auhinnaks midagi eriti ägedat, mida teised ei saa. Sealjuures eriti äge ei pea alati olema kalli hinnasildiga. Äge võib olla hoopis teistmoodi välimusega akupank või puslekomplektid, mis vabalt sama päeva õhtul juba kasutust võivad leida. Kasutades firmameeneid strateegiliselt, on võimalik lihtsa vaevaga tuua suvepäevadesse rohkelt positiivseid emotsioone, mis jäävad veel pikaks ajaks meelde.

Dominik akupank

al. 30,14 Miinimumkogus: 20 tk

PAZZ puzzle

al. 6,95 Miinimumkogus: 20 tk

CAP CODE fliistekk

al. 12,70 Miinimumkogus: 20 tk

SOUS CHEF grillipõll

al. 26 Miinimumkogus: 20 tk

VOLLEY võrkpall

al. 6,90 Miinimumkogus: 20 tk

3. Loovad ja leidlikud auhinnad teevad seltskonnamängud ja koolitused lõbusaks

Reklaamkingituste ja firmameenete valik ei piirdu enam ammu vaid t-särkide, pastakate ja pusadega. Täna võime öelda, et kui Sina suudad oma soovi valmis mõelda, siis meie enamasti suudame sobiva toote pakkuda. Lisades ettevõtte graafika meenetele nagu akupangad, joogipudelid, spordikellad, nutikindad, bluetooth kõlarid, kokkupakitavad piknikutekid, vöökotid (ilma naljata, need on viimastel aastatel väga populaarseks muutunud) jms, saad neid kasutada suvemängude auhindadena ja koolituste elavdamiseks. Miks mitte samu meeneid viia hiljem headele äripartneritelegi. Leidlikke ja kasulikke meeneid kasutavad töötajad hea meelega ja Sina saad olla kindel, et need ei jää sahtlisse tolmu koguma.

BBQTRAY ämber-grill

al. 19,10 Miinimumkogus: 20 tk

Boracay plätud

al. 2,80 Miinimumkogus: 20 tk

Blake metallist jääämber

al. 7,42 Miinimumkogus: 20 tk

Voxen õllepudelihoidja

al. 17,31 Miinimumkogus: 20 tk

Microfiber rätik

al. 6,68 Miinimumkogus: 20tk

4. Kasuta meeneid töötajate tunnustamiseks

Väga lihtne on tähele panna, kui midagi läheb halvasti. Hoopis keerulisem on töötajat hea töö eest tunnustada. Sest hea töö võib muutuda lihtsasti iseenesestmõistetavaks. Kuna suvepäevadele on kaasatud võimalikult palju töötajaid, on see ideaalne aeg tunnustada inimesi hea töö eest. Jäta kinkekaardid mõneks teiseks korraks ja võta meiega ühendust – meil on rohkelt ideid ja meeneid, mis selleks otstarbeks ideaalselt sobivad. Siin on üks oluline nüanss – kingitus, või tunnustuseks mõeldud meene peab olema valitud mõttega. Mõttega just selle konkreetse töötaja jaoks, sest isikupärane ja mõttega valitud kingitus tekitab saajas erilise tunde. Ja kui eesmärgiks on kedagi hea töö eest tunnustada, siis peab valitud kingitus ka eriline olema. Kapasore valikust leiad laia valiku tooteid, mille tellimiskogused on väikesed ja seeläbi võimaldavad
just personaliseeritud meenete kinkimist.

Gresin 3-ne laadija

al. 27,96 Miinimumkogus: 20 tk

Lumifi bluetooth kõlar

al. 25,30 Miinimumkogus: 20 tk

Harriet veepudel

al. 7.01 Miinimumkogus: 20 tk

Laudan piknikukott

al. 53,25 Miinimumkogus: 20tk

5. Brändituntus ja turundus!

Kui punktis 1-4 kirjutatu on edukalt saavutatud ning töötajad peale suvepäevi või firmaüritust meeleldi rõivaesemeid edasi kannavad ja meeneid kasutavad, viivad nad ettevõtte nime väga edukalt laia maailma. Ja milline firma keeldub tasuta turundusest...

Võta meiega ühendust ja teeme selleaastastest suvepäevadest Sinu ettevõtte töötajate jaoks tõeliselt meeldejäävad!